• Compositieopdracht 2024

    Tijn Wybenga

  • Paul Acket Award 2024

    Kit Downes: expressief, complex en spontaan

  • Parkheuvel experience

    Voeg een tweesterren eetervaring aan je festival toe

  • Compositieopdracht 2024

    Tijn Wybenga

  • Paul Acket Award 2024

    Kit Downes: expressief, complex en spontaan

  • Parkheuvel experience

    Voeg een tweesterren eetervaring aan je festival toe

  • NN North Sea Jazz app

    NN North Sea Jazz app

    Je programma bij de hand op het festival

    Lees meer
  • Blijf op de hoogte met Jazzism

    Blijf op de hoogte met Jazzism

    Profiteer van de speciale festivalaanbieding

    Lees meer

Line-up

Pick a day to show the program
    • Al Di Meola
    • Amaro Freitas Trio
    • Amsterdam Klezmer Band
    • Artez Big Collective
    • Avishai Cohen Banda Iroko
    • Brittany Howard
    • BVR Flamenco Big Band
    • Chief Adjuah [formerly Christian Scott]
    • Chucho Valdés: Irakere 50
    • corto.alto
    • D.K. Harrell
    • Dhafer Youssef
    • Ekdom's Funky Weekend Trip
    • Emily King
    • Gonzalo Rubalcaba Trio
    • Harmony's Brass Band
    • Henri Texier 'An Indian's Life'
    • Idema/Serierse Quartet
    • Insomnia Brass Band
    • Irreversible Entanglements
    • Isaiah Collier & The Chosen Few
    • Jamie Cullum
    • Kinga Głyk
    • Kurt Rosenwinkel Quartet 'The Next Step Reunion Tour'
    • Kymara
    • Lehmanns Brothers
    • Milena Casado
    • Msccruden
    • Myra Melford - Fire & Water Quintet
    • Niescier / Reid / Remigi
    • No Guidnce
    • NSJ Composition Assignment: Metropole Orkest conducted by Tijn Wybenga with guests Ambrose Akinmusire and Lizz Wright
    • Olivia Dean
    • Pablo Nahar Surinam Music Project
    • PJ Morton
    • Potter*Mehldau*Patitucci*Blake
    • Raye
    • Reuben James
    • Sammy Rae & The Friends
    • Sanem Kalfa Miraculous Layers
    • Shirma Rouse & Orchestra of the Royal Netherlands Air Force 'Celebrating Aretha Franklin'
    • Smino
    • Sonny Daze
    • Sun-Mi Hong Quintet
    • The Zebra Street Band
    • Vulfpeck
    • Wasia Project
    • Ancient Infinity Orchestra
    • André 3000: New Blue Sun LIVE
    • Anouk & Metropole Orkest
    • Arooj Aftab
    • AYS
    • Boukou Groove
    • Christone 'Kingfish' Ingram
    • Cisco Swank
    • Corinne Bailey Rae presents Black Rainbows
    • Elmiene
    • Enemy - Downes/Eldh/Maddren
    • Fire! Orchestra
    • Harold López-Nussa 'Timba a la Americana' ft. Grégoire Maret, Luques Curtis & Ruy Adrian López-Nussa
    • Ibrahim Maalouf and the trumpets of Michel-Ange
    • Insomnia Brass Band
    • Jazmine Sullivan
    • Jessie Ware
    • Joel Ross Good Vibes
    • John Ghost
    • John Scofield & Dave Holland
    • Joshua Redman Group ft. Gabrielle Cavassa 'where are we' Tour
    • Joss Stone
    • Jungle by Night
    • KC The Funkaholic & SIEM
    • Laura Misch
    • Lawrence
    • Lizz Wright
    • Maite Hontelé's NJJO Goes Mambo
    • Manu Delago & Mad About Lemon
    • Marisa Monte
    • Masego
    • Matthew Halsall
    • Obongjayar
    • Philipp Rüttgers Trio
    • Proyecto Jazz for Kids
    • Quique
    • Rob Manga
    • Roseye
    • Sam Newbould Quintet
    • Sasha Berliner
    • Something Else! ft. Vincent Herring, Binker Golding, Jeremy Pelt, David Kikoski, Paul Bollenback, Essiet Essiet, and Lewis Nash
    • Sungazer Plus
    • Swan
    • Tems
    • The Dam Jawn with Jeremy Pelt
    • Thee Sacred Souls
    • Veronica Swift
    • YĪN YĪN
    • Anton de Bruin
    • Arin Keshishi & Marmoucha Orchestra
    • Bamba Wassoulou Groove
    • Benjamin Clementine
    • Black Pumas
    • Boukou Groove
    • Butcher Brown
    • Cami Layé Okún
    • Candy Dulfer with special guest Jonathan Butler
    • Cécile Mclorin Salvant
    • Cedric Burnside
    • Charles Lloyd Sky Quartet featuring Jason Moran, Larry Grenadier and Eric Harland
    • Cory Henry
    • Darcy James Argue’s Secret Society  
    • Dave Douglas Gifts Quintet ft. James Brandon Lewis, Rafiq Bhatia, and Ian Chang
    • Djavan
    • Dulfer! Total Response
    • Ella Zirina Trio
    • Enji
    • Faada Freddy
    • Glimlip x Yasper
    • Imaginarium
    • INIKO
    • Jimetta Rose & The Voices of Creation
    • Kahil El'Zabar Ethnic Heritage Ensemble
    • Kaisa's Machine
    • Karsu
    • Lander & Adriaan
    • Mahalia
    • Nicole McCabe Quartet
    • Noname
    • Peter Beets Trio ft. Gregory Hutchinson
    • Roberto Fonseca La Gran Diversión
    • Sampha
    • Shai Maestro & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
    • Shug La Sheeda
    • Sting
    • Sylvie Courvoisier Chimaera
    • Terence Blanchard featuring the E-Collective with Turtle Island Quartet
    • Terri Lyne Carrington’s New Standards
    • The Cavemen
    • The Jazzschool Studio Band
    • Venna
    • Vincen García Quintet
    • Vicente Amigo
    • Walter Smith III
    • Yoràn Vroom Group of Friends

North Sea Jazz Nieuwsbrief